úterý 19. února 2013

Inspiration

Dneska se tu budu spíše víc psát :) ...Vím moc z vás si to nečte...Nevadí...
Moje inspirace? ohledně oblečení a stylu jsem typ,který se ještě moc nenašel...Ono já umím být výstřední a šáhnout po něčem co obyčejný člověk nešáhne,ale když člověk žije a vyrůstá na vesnici tak ví jak to chodí ..každý se ..se všemi v zná...a protože jsou Češi jenom závistivý a kritizují co se dá jen,aby někoho shodili ...Proto se snažím pořád zkoušet něco nového...Pár těch mých nejbližších přátel a rodina moc můj styl a vkus nedokáže pochopit ..když jdu třeba nakupovat se svojí nejlepší ...Míšou :) tak máme v některých věcech hodně rozlišný styl ...a když někdo má n vesnici něco jiného než ostatní tak je hned komentován ..a to já nesnáším ..nechápu lidi co na sebe neustále hází špínu ať už je to jen hloupost,ale když jsem s děckama venku a někdo se zasměje někomu druhýmu kvůli blbosti..tak je mi prostě strašně líto se k tomu zapojovat ..Asi to bude mojí v některých ohledech hodnou povahou,ale to tak ...
Měla bych se asi vrátit k té inspiraci,že? ...Článek píšu z důvodu,že jsem zrovna byla na lookbooku a procházela jsme tam outfity...Je něco úžasnýho jak někdo může všechny pocity vyjádřit stylem...sleduju ty lidi tam a říkám si taky bych takovej styl chtěla mít,ale jsou tu ty,ale ...Mojí velkou inspirací u bloggeru je lovely-pepa Je jedna z ženských bloggerek u kterých jsem si neřekla ne! ...ale podle mého mojí oblibou jsou nejvíc kluci ;) ..strašně se mi líbí když se kluk umí dobře obléct,protože co budeme namlouvat holky se obléct většinou umí ....Jsme holky..to je prostě přirozený,ale u kluků je to v mém světě docela ojedinělé :) ...Tak se podívejte kdo mě nejvíc zaujal ;)
Adam   -Jeden z těch The best! má nejlepší fotky a prostě to umí!
Vini      -Na Viniho jsem narazila náhodou ...je suprový jak si umí pohrát s jednoduchostí :)
Eros     -Ten díky němuž píšu tenhle post ...Co víc dodat!

Něco z těch holčičích LB:
Lina   -Nej Nej opravdu nejlepší fotky! Je na nich tak krásná a zároveň mají velké kouzlo!
Jessica   -Krásná,inspirativní asi se sním neshodnu na obuvi,ale vše ostatní je Amazing!

Tak to by bylo všechno..Asi to nebude moc dávat smysl,ale mě se to nechce číst znovu takže se omlouvám :) Nezapomeňte! Žíjte bez pomluv a těchto zbytečností a hned bude :) i když Všechno má svůj důvod ;) Mag.!

Žádné komentáře:

Okomentovat